SÕNAOKSE 3: Smoke Break // Paus

Smoke Break on platvorm, mille väljundiks on muusika & audiovisuaalne kunst. Täpselt nii üldiselt nad ise end defineerida soovivadki, sest nende olemus muutub kiirelt ajas ning nad teadlikult ei taha end kindlate definitsioonidega piiritleda. Nime taga peitub aga neli üliloomingulist ning huvitavat karakterit - Alt666, moderndisease, laurel ja kirja. Ühiselt moodustavad nad ülimalt esteetilise, huvitava kuid samas nii loomuliku koosluse, et nendega esimest korda kohtudes tekkis tunne, et astusin eriti tsilli alternatiiv-reaalsusesse - filmi nimega Smoke Break.
Loe lisaks

SÕNAOKSE 2: Sigrit Villido // ÜHTSUS

Sigrit Villido on badass kunstnik Tallinna külje alt, kes tegutseb special effects meigikunstiga, torgib inimestele naha alla tinti, joonistab enda sürre unenägusid ja õpib ka EKAs animatsiooni. Heal lapsel mitu.. loomevaldkonda? Haha, sellisel juhul on Sigrit ülimalt hea laps. Ka teemade-valik on Sigritil lai, kuid kui midagi välja tuua: tema loomingus kohtab horror-hõngulisust, sürre ja süngeid elemente ning keskkondi, kuid ka lowbrow-le omast huumorit ning lollakaid karaktereid.
Loe lisaks

SÕNAOKSE 1: Ingmar Järve // LÕHESTUNUD

Ingmar Järve on noor kunstnik Jõhvist, kelle looming varieerub illustratsioonist tüpograafiani, animatsioonist tänavakunstini, graafilisest disainist muusikani.. Huuh - kutt ilmselgelt teeb ja oskab sitaks palju. Vähe sellest, et Ingmari skillset on ülimalt lai ning stilistikamäng tugev - ta oskab neid meediumeid ka omavahel siduda ning läbi selle luua täiesti ootamatuid ning positiivselt üllatavaid kombinatsioone.
Loe lisaks