SÕNAOKSE 2: Sigrit Villido // ÜHTSUS

Sigrit Villido on badass kunstnik Tallinna külje alt, kes tegutseb special effects meigikunstiga, torgib inimestele naha alla tinti, joonistab enda sürre unenägusid ja õpib ka EKAs animatsiooni. Heal lapsel mitu.. loomevaldkonda? Haha, sellisel juhul on Sigrit ülimalt hea laps. Ka teemade-valik on Sigritil lai, kuid kui midagi välja tuua: tema loomingus kohtab horror-hõngulisust, sürre ja süngeid elemente ning keskkondi, kuid ka lowbrow-le omast huumorit ning lollakaid karaktereid.
Ajuokse IG kontol käib loomemäng SÕNAOKSE* ning Sigrit sai selle mängu teiseks sõnavõluriks. Võluri valitud teema on sel nädalal ÜHTSUS. Tee ÜHTSUS-est inspireeritud looming ning postita see koos #sõnaokse ja oledki mängus!

Sigrit valis sõna ÜHTSUS, sest seekordne mäng algab 8. märtsil, mis on rahvusvaheline naistepäev. Teemavalikuga soovis ta rõhutada naistepäeva ajaloolist tausta - tegu on ju tegelikult naiste solidaarsust tähistava päevaga, mitte lihtsalt "see päev, kui mehed naistele lilli toovad". :) Teema tuleb üles ka Sigritiga salvestatud podcast-is, kus lisaks sellele räägime ka tema suhtest naiselikkusega, loomulikust flow-st, kuidas eksimustest saab osa lõpptulemusest, sotsiaalmeediast + paljust muust.


Heli: Jörg-Erik Hanikat, intro: Sattiva; keskel laseme lugu KARO - Departure ja podcast-i lõpus kõlab Kiina & Luka - You Know You're Right.

Mängunädala jooksul on meie e-poes ettetellimiseks üleval Sigrit x Stina prindid kui ka kleepsulehed + mõlemat sisaldavad kombod. Võtsime sel nädalal kahekesi koos prindi+kleepsumajanduse ette, et anda veelgi suurem rõhk teemale ÜHTSUS. Neid töid ostes toetad nii Sigriti, Stina kui ajuokse tegevust. ♥ Prindid on ülimati trükiga 230gsm² paberil ning A3 suuruses, kleepsulehtede formaat on A5 ning kaetud läikiva laminaadiga. Töödes tuleb kõige tugevamalt välja sümbolina vagiina. Ehk jah, need on üsna tussused tükid, haha. 

PS! Peale ettetellimisperioodi neid trükiseid (v.a. kleepsulehed) enam võimalik saada pole.

Sigriti töid näeb tema
Instagrami-kontol ning koostööhuvi korral kirjuta sigritvillido@gmail.com. Tema tegevusvaldkondadeks on animatsioon, illustratsioon, special effects meik ning tätoveerimine.

Piltide autorid: Sigrit Villido, Allan Tuul, Marta Vaarik, Piret Kaljuste.

*Kui sa oled segaduses, mis SÕNAOKSE endast kujutab - feel free to follow that ajuokse IG account, sest highlights-ide alla sai kogu mängu reeglistik kirja + mäng on niikuinii Instagrami-põhine. :)
 
Eelmine
SÕNAOKSE 1: Ingmar Järve // LÕHESTUNUD
Järgmine
SÕNAOKSE 3: Smoke Break // Paus

Vastused puuduvad

Email again: